Kategorie ogłoszeń
Sprzedaż
Wynajem
 Kalkulator
newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

 Kariera

Biuro AZielińska Nieruchomości jest nowoczesnym dynamicznie rozwijającym się biurem, z ugruntowaną pozycją na rynku pośrednictwa w sprzedaży oraz najmie. mieszkań, domów, działek. Zajmujemy się także wyszukiwaniem lokali i nieruchomości w Poznaniu i okolicy według indywidualnych wymagań klientów.

Asystent pośrednika w obrocie nieruchomościami

Poznań

Obowiązki:
  • praca "w terenie, Poznań"- prezentacja ofert nieruchomości klientom na terenie Poznania
  • przygotowanie ofert
  • pozyskiwanie ofert
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
Kwalifikacje:
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Przedsiębiorczość, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy, z własnej inicjatywy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży innych produktów oraz usług
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości
Poszukujemy również osoby planujące rozpoczęcie kariery w NOWEJ branży.

Oferujemy merytoryczne przygotowanie oraz wszelką pomoc.
Jeżeli jesteś osobą aktywną, nie bojącą się wyzwań, zorientowaną na sukces i kierującą się wysokimi standardami pracy, lubiącą samodzielność niezależność w pracy, wybrana oferta będzie dla ciebie idealna.

Oferujemy:
  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy
  • program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy pośrednika
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Prace w młodym zespole, oraz miłą atmosferę pracy
Kontakt:

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres : biuro@az.poznan.pl
Design by W3B World - Pozycjonowanie | Copyright © 2006 AZielińska nieruchomości strona główna | aktualności | oferta | o nas | pracownicy | kontakt