AZielińska - nieruchomości Poznań, mieszkania, domy działki, w Poznaniu
AZielińska Nieruchomości
+48 501 220 030 +48 667 335 198

+48 501 873 387 +48 665 554 415

+48 511 893 075 Google Maps
+48 501 220 030 biuro@az.poznan.pl

Sprawdzone renomowane biuro

Na rynku jesteśmy od 1997 roku. Profesjonalizm i znajomość branży jest potwierdzeniem naszego ponad 20-letniego doświadczenia. Naszą firmę tworzą fachowcy z doświadczeniem w branży nieruchomości, którzy przeprowadzili w swojej karierze mnóstwo udanych transakcji.

Bezpieczeństwo

Wszystkie transakcje przeprowadzane za naszym pośrednictwem są objęte ubezpieczeniem OC w PZU S.A. Dodatkowo nasi agenci dysponują bardzo dużą wiedzą z zakresu prawa i procedur, dzięki czemu zadbają o formalną stronę i bezpieczeństwo.

Indywidualne podejście oraz skuteczność

Dzięki wieloletniej praktyce oraz wciąż innowacyjnemu podejściu i otwartości na nowinki wiemy jak działać sprawnie i skutecznie transakcji dysponujemy także nowoczesnym sprzętem umożliwiającym tworzenie wyróżniających się prezentacji nieruchomości.

Skrzetuszewo,

DOMY - SPRZEDAŻ
5-pokojowe, parter, wolnostojący

Cena sprzedaży
700 000 / 4 375 zł / m2

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie.Budynek usytuowany jest na ładn [...]

Numer oferty: 57341 Zobacz ofertę

Skrzetuszewo,

DOMY - SPRZEDAŻ
5-pokojowe, parter, wolnostojący
Cena sprzedaży
700 000 / 4 375 zł / m2
Numer oferty: 57341
Zobacz ofertę

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
1100 m2

Cena sprzedaży
170 000 / 155 zł / m2

Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierzchni 1100m2 wydzielonej z większej parcelizg [...]

Numer oferty: 57342 Zobacz ofertę

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
1100 m2
Cena sprzedaży
170 000 / 155 zł / m2
Numer oferty: 57342
Zobacz ofertę

Okrężna,

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
800 m2

Cena sprzedaży
170 000 / 213 zł / m2

Polecam do sprzedaży ładne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinne oraz działki wielorodzinne i pod inwestycje deweloperską położone na zachód od Poznania nad jeziorem Bytyńskim w miejscowości Bytyń o powierzchni od 600m2 do 1200 m2 wydzielonej z większej parceli zgodnie z miej [...]

Numer oferty: 57340 Zobacz ofertę

Okrężna,

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
800 m2
Cena sprzedaży
170 000 / 213 zł / m2
Numer oferty: 57340
Zobacz ofertę

os.Leśne,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
2-pokojowe, 1 piętro, 47.2 m2

Cena sprzedaży
490 000 / 10 381 zł / m2

2 pokoje, 47,2m2, 490.000zł, Cena do negocjacji !!!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 3 piętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 obejmuje 2 jasne ustawne pokoje z których jeden to duży pokój-sal [...]

Numer oferty: 57538 Zobacz ofertę

os.Leśne,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
2-pokojowe, 1 piętro, 47.2 m2
Cena sprzedaży
490 000 / 10 381 zł / m2
Numer oferty: 57538
Zobacz ofertę

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
720 m2

Cena sprzedaży
150 000 / 208 zł / m2

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NASPolecam ofertę sprzedaży działki budowlanej z możliwymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego , wolnostojącego / o pow. zabudowy 80-140m2 , dwie kondygnacje /.Powierzchnia działki 718 m2 prostokątna ,teren płaski ,szer. /dł.( 26x27 ).Dzi [...]

Numer oferty: 57301 Zobacz ofertę

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
720 m2
Cena sprzedaży
150 000 / 208 zł / m2
Numer oferty: 57301
Zobacz ofertę

DOMY - SPRZEDAŻ
5-pokojowe, parter, szeregowiec

Cena sprzedaży
539 000 / 5 133 zł / m2

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w spokojnej miejscowości Przyborowo nad Zalewem Radzyny w bliskiej odległości miejscowości Kaźmierz. Budynek usytuowany w kompleksie nowo powstałych budynków szeregowych na ładnej działce o pow. 4 [...]

Numer oferty: 57337 Zobacz ofertę

DOMY - SPRZEDAŻ
5-pokojowe, parter, szeregowiec
Cena sprzedaży
539 000 / 5 133 zł / m2
Numer oferty: 57337
Zobacz ofertę

Osiedle Przylesie,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
3-pokojowe, parter, 59 m2

Cena sprzedaży
430 000 / 7 288 zł / m2

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Czerwonak w bloku 3 piętrowym na wysokim parterze. Budynek jest po termomodernizacji , okna nowe PCV, klatki odnowione. Blok jest ładnie usytuowany ,wśród zieleni w pobliżu lasu .Mieszkanie o powierzchni [...]

Numer oferty: 57308 Zobacz ofertę

Osiedle Przylesie,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
3-pokojowe, parter, 59 m2
Cena sprzedaży
430 000 / 7 288 zł / m2
Numer oferty: 57308
Zobacz ofertę

Zamkowa,

DOMY - SPRZEDAŻ
12-pokojowe, parter, wolnostojący

Cena sprzedaży
3 490 000 / 6 585 zł / m2

Polecam !!! Ścisłe Centrum. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich oraz blisko Miejskiego Rynku tuż przy dawnym młynie. Droga do budynku wiedzie przez most na tzw . kanale młyńskim.Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą i wyjątkow [...]

Numer oferty: 57474 Zobacz ofertę

Zamkowa,

DOMY - SPRZEDAŻ
12-pokojowe, parter, wolnostojący
Cena sprzedaży
3 490 000 / 6 585 zł / m2
Numer oferty: 57474
Zobacz ofertę

Os. Jana III Sobieskiego, Poznań

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
4-pokojowe, 1 piętro, 74 m2

Cena sprzedaży
648 000 / 8 757 zł / m2

Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie / osiedle Sobieskiego / o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , / trzech niezalenych pokoi i jeden z aneksem kuchennym - sal [...]

Numer oferty: 1901 Zobacz ofertę

Os. Jana III Sobieskiego, Poznań

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
4-pokojowe, 1 piętro, 74 m2
Cena sprzedaży
648 000 / 8 757 zł / m2
Numer oferty: 1901
Zobacz ofertę

Aleja Jana Pawła II,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
3-pokojowe, 4 piętro, 78.5 m2

Cena sprzedaży
690 000 / 8 790 zł / m2

Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską.Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsiedztwie terenów zielonych w Luboniu , wzdłuż których biegnie szlak rowerowy, pr [...]

Numer oferty: 57403 Zobacz ofertę

Aleja Jana Pawła II,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
3-pokojowe, 4 piętro, 78.5 m2
Cena sprzedaży
690 000 / 8 790 zł / m2
Numer oferty: 57403
Zobacz ofertę

os.Leśne,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
2-pokojowe, 2 piętro, 52.4 m2

Cena sprzedaży
418 000 / 7 977 zł / m2

!!! REZERWACJA !!!2 pokoje, 52,4m2, 418.000zł, Cena do negocjacji !!!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 4 piętrowym na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 52m2 obejmuje 2 jasne ustawne pokoje z których jeden to du [...]

Numer oferty: 57536 Zobacz ofertę

os.Leśne,

MIESZKANIA - SPRZEDAŻ
2-pokojowe, 2 piętro, 52.4 m2
Cena sprzedaży
418 000 / 7 977 zł / m2
Numer oferty: 57536
Zobacz ofertę

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
803 m2

Cena sprzedaży
298 000 / 371 zł / m2

Działka w Sarbinowie- idealne miejsce, gdzie spełnisz marzeniaSarbinowo (niem. Sorenbohm) – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno, 7 km na zachód od Mielna i 17 km na północny zachód od Koszal [...]

Numer oferty: 57458 Zobacz ofertę

DZIAŁKI - SPRZEDAŻ
803 m2
Cena sprzedaży
298 000 / 371 zł / m2
Numer oferty: 57458
Zobacz ofertę

Anna Zielińska
+48 501 220 030
ania@az.poznan.pl

Artur Pięta
+48 667 335 198
artur@az.poznan.pl

Damian Stern
+48 501 873 387
damian@az.poznan.pl

Ireneusz Molenda
+48 665 554 415
irek@az.poznan.pl

Wojciech Borchon
+48 511 893 075
nieruchomosciborchon@gmail.com

Anna Zielińska
+48 501 220 030
ania@az.poznan.pl

Artur Pięta
+48 667 335 198
artur@az.poznan.pl

Damian Stern
+48 501 873 387
damian@az.poznan.pl

Ireneusz Molenda
+48 665 554 415
irek@az.poznan.pl

Wojciech Borchon
+48 511 893 075
nieruchomosciborchon@gmail.com

Adres i godziny pracy

Adres
ul. Żegockiego 11/5, 61-693 Poznań

Godziny pracy
Poniedziałek 09.00 - 16.00
Wtorek 09.00 - 16.00
Środa 09.00 - 16.00
Czwartek 09.00 - 16.00
Piątek 09.00 - 16.00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Adres i godziny pracy

Adres
ul. Żegockiego 11/5, 61-693 Poznań

Godziny pracy
Poniedziałek 09.00 - 16.00
Wtorek 09.00 - 16.00
Środa 09.00 - 16.00
Czwartek 09.00 - 16.00
Piątek 09.00 - 16.00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne