Kategorie ogłoszeń
Sprzedaż
Wynajem
 Kalkulator
newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

 Pracownicy

Biuro Piątkowska ul. Piątkowska 84d/104 60-649 Poznań tel/fax 061-840-14-20 061-868-65-45 Godziny Otwarcia Pon-Piąt: 9:00 - 17:00


Anna Zielińska (właściciel)
Telefon : 501-220-030
E-mail : ania@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Agnieszka Walczak
Telefon : 509-459-997
E-mail : agnieszka.walczak@sprawdzonyekspert.pl

napisz opinię o pracowniku
Andrzej Kędracki
Telefon : 792-254-124
E-mail : andrzej@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Artur Pięta
Telefon : 667-335-198
E-mail : artur@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Damian Stern
Telefon : 501-873-387
E-mail : damian@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Ireneusz Molenda
Telefon : 665-554-415
E-mail : irek@az.poznan.pl
Skype : ireneusz.molenda

napisz opinię o pracowniku
Katarzyna Kociuba
Telefon : 605-56-56-42
E-mail : katarzyna@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Krzysztof Ludwiczak
Telefon : 501-873-250
E-mail : krzysztof@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Paweł Andrzejewski
Telefon : 667-335-193
E-mail : pawel@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku
Sławek Kosicki
Telefon : 601-573-793
E-mail : slawek@az.poznan.pl

napisz opinię o pracowniku


Design by W3B World - Pozycjonowanie | Copyright © 2006 AZielińska nieruchomości strona główna | aktualności | oferta | o nas | pracownicy | kontakt